051-38032

سوالاتی که زیاد از ما پرسیده اند!

در پیامپ نقشه 18 شهر بزرگ کشور وجود دارد ، شما می توانید یک منطقه خاص از یک شهر را از روی نقشه انتخاب کنید و به آنجا SMS بفرستید. هزینه هر SMS هم فقط 125 ریال است.
خیلی ساده ! اینجا را کلیک کنید. شهر خودتان را انتخاب کنید. منطقه یا مناطقی را که می خواهید به آن SMS بفرستید را انتخاب کنید و سپس متن پیامک و زمان ارسال را مشخص کنید. بعد از پرداخت هزینه بصورت آنلاین سفارش شما در تاریخ و زمان تعیین شده ارسال می شود.
بلافاصله پس از ارسال و همچنین 24 ساعت پس از آن یک گزارش برای شما ایمیل می شود که نشان می دهد چه تعداد از SMS های سفارش شما به گوشی مخاطبین رسیده اند.
برخی از شهرها همراه اول و بعضی دیگر ایرانسل ، فرضا اگر منطقه ای هزار عدد شماره موبایل داشته باشد این تعداد مجموع شماره های دائمی و اعتباری همراه اول یا ایرانسل در آن منطقه است.
شما نیاز نیست کاری انجام دهید! پیامپ حواسش هست ، مثلا اگر منطقه ای دو هزار شماره موبایل داشته باشد و شما قبلا هزار SMS به آنجا ارسال کرده اید و الان می خواهید مجددا به هزار نفر دیگر در همان منطقه SMS بفرستید پیامپ سفارش شما را به هزار شماره ای که قبلا SMS دریافت نکرده اند ارسال می کند و SMS تکراری نمی فرستد.
این شماره ها مربوط به افرادی است که هنگام خرید سیم کارت خود آدرس آن منطقه را به همراه اول داده اند و ممکن است درصد کمی از آنها دیگر در آن منطقه ساکن نباشند.
اسم شهر خود را برای ما به آدرس Salam@Payamap.ir ایمیل بزنید ، ما هر ماه چند شهر به پیامپ اضافه می کنیم و امیدواریم بزودی افتخار دریافت سفارشات شما را داشته باشیم.
شروع کنید